Pierwszy Dzień Wiosny

21 Marzec 2024 r.
Pierwszy Dzień Wiosny

Przyjście wiosny jest doskonałą okazją do tego, by uzmysłowić dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda. 21 marca dzieci świętowały w przedszkolu Pierwszy Dzień Wiosny. Pani Wiosna przysłała przedszkolakom list, w którym powitała dzieci. Każdej grupie zostawiła kwiatek, aby dzieci mogły o niego dbać. Po pysznym śniadaniu przedszkolaki wraz z ciociami wybrały się na pierwszy wiosenny spacer w poszukiwaniu gaiku. W kolorowym korowodzie gaik został wprowadzony do przedszkola. Następnie dzieci przywołały wiosnę wierszami. W wiosennej scenerii dzieci brały udział w 6. edycji konkursu poetyckiego “Witaj wiosno”. Wszystkim przedszkolakom gratulujemy występu, ponieważ spisały się rewelacyjnie.