O przedszkolu

Nasze przedszkole to pięć oddziałów, w życiu których uczestniczą dzieci w wieku od 3 do 6 lat.  Funkcjonuje 11 miesięcy, przez pięć dni w tygodniu w godzinach 7:00 -17:00, za wyjątkiem dni świątecznych. Bezpłatna podstawa programowa realizowana jest w godzinach od 08:00 do 13:00. Przedszkole powstało w 2016 r. Budynek jest piętrowy, posiada 5 przestrzennych, nasłonecznionych sal dydaktycznych, bogato wyposażonych, dostosowanych do potrzeb dzieci, szatnię, rozdzielnię posiłków, zmywalnię oraz pomieszczenia kancelaryjno-administracyjne. Do sal przynależą oddzielne łazienki przystosowane dla najmniejszych dzieci. W podpiwniczeniu znajdują się: sala zabaw, w której dzieci miło spędzają  czas wśród piankowych, kolorowych klocków, kulek oraz innych atrakcji, sala uroczystości, sala terapeutyczna, sala logopedyczna i pomieszczenia gospodarcze. Przedszkole otacza ogrodzenie umożliwiające bezpieczny pobyt dzieci na placu zabaw, wyposażonym w nowoczesne, kolorowe urządzenia ogrodowe rozwijające sprawność i zwinność naszych wychowanków. Ponadto kolorowy budynek przedszkola otaczają drzewa i różnego rodzaju krzewy, a w okresie letnim dbamy także o kolorowe kwiaty.

Kadra pedagogiczna to młodzi, kompetentni nauczyciele, posiadający odpowiednie kwalifikacje i przygotowanie do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Oprócz realizacji podstawy programowej zapewniamy dzieciom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych m.in.: język angielski, rytmikę, zajęcia logopedyczne i religię. W ciągu roku szkolnego dzieci biorą udział w różnego rodzaju imprezach, uroczystościach, wycieczkach i konkursach. W przedszkolu realizowane są różne projekty i innowacje pedagogiczne.

Wspólnie dbamy o dobrą i miłą atmosferę, tak aby wszyscy nasi podopieczni byli szczęśliwi, a rodzice zadowoleni z postępów swych pociech.