Wycieczka Sówek i Odkrywców

31 Maj 2022 r.
Redaktor: pienkosm
Wycieczka Sówek i Odkrywców

31 maja nasze najmłodsze przedszkolaki z grup Sówek i Odkrywców pojechały na swoją pierwszą wycieczkę do stolicy – Warszawy. Sama podróż była dla nich przeżyciem, a to, co czekało na nich w Teatrze Małego Widza, który był głównym punktem programu wycieczki było zaskakującą, magiczną przygodą. Dzieci miały możliwość uczestniczyć w projekcie pt. Sensoryczny Labirynt Muzyczny, który pozwala dzieciom rozwijać wrażliwość na bodźce dotykowe, słuchowe i wzrokowe. Muzyka grana na niecodziennych instrumentach, śpiew, opowieści ruchowe, światła w różnych kolorach i czasem delikatny powiew wiatru przeniosły dzieci do niesamowitej morskiej krainy. Podczas zwiedzania nie można było robić zdjęć, a dlatego, żeby zaskoczyć każdego, kto chciałby tu przyjść. W drodze powrotnej Pan kierowca podjechał blisko, żeby dzieci na własne oczy mogły zobaczyć Pomnik Syrenki Warszawskiej oraz Stadion Narodowy. Pogoda dopisała, humory również więc wycieczkę uznajemy za bardzo udaną. Zachęcamy, aby dzieci wróciły tam wraz ze swoimi rodzicami. Naprawdę warto!