Wycieczka na warsztaty kulinarne

29 Październik 2019 r.
Redaktor: pienkosm
Wycieczka na warsztaty kulinarne

Jednym z celów innowacji “Zdrowy Przedszkolak” realizowanej w grupie “Biedroneczek” i “Smyków” jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Aby przybliżyć ten temat naszym przedszkolakom, najmłodsze grupy wybrały się na wycieczkę do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie. Dzieci wzięły udział w wyjątkowych warsztatach, przeprowadzonych przez uczniów Zespołu Szkół i ich nauczycieli. Przedszkolaki przygotowywały koktajle, piekły ciasteczka, które później zabrały do przedszkola, a także własnoręcznie robiły kolorowe masełko (nawet dzieci, które podobno nie lubią masła, zachwycały się jakie to dobre). Przedszkolaki wróciły do przedszkola szczęśliwe z pełnymi brzuszkami. Bardzo dziękujemy za te wyjątkowe warsztaty i bardzo ciepłe przyjęcie.