Wycieczka na spektakl teatralny

6 Listopad 2023 r.
Redaktor: pienkosm
Wycieczka na spektakl teatralny

W dniu 06.11.2023 r. wybraliśmy się do kina “Narew” w Pułtusku na przedstawienie teatralne pt: „Pocahontas”. Spektakl został przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Przedstawienie było bajkową adaptacją historii o słynnej indiańskiej księżniczce. Pocahontas zadziwiła i oczarowała wszystkich swoim wdziękiem oraz ciekawością świata. W czasie konfliktów między Indianami i białymi osadnikami ona jedna kieruje się głosem serca i znajduje sposób, aby osoby z dwóch różnych kultur mogły żyć razem w pokoju. Na scenie można było zobaczyć również przyjaciół Pocahontas i ich niesamowite perypetie. Przedstawienie dostarczyło wszystkim dzieciom wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy.