Wycieczka do zoo

6 Czerwiec 2022 r.
Redaktor: pienkosm
Wycieczka do zoo

„Idziemy do zoo, zoo, zoo
Idziemy do zoo, zoo, zoo
Idziemy do zoo
Zoo, zoo, zoo”

A nawet jedziemy….

06.06.2022 r. najstarsze grupy – ”Smyki”, „Biedroneczki” i „Tygryski” wybrały się na wycieczkę właśnie do warszawskiego zoo. Już od rana dzieci nie mogły doczekać się wyjazdu, piosenka „Idziemy do zoo” towarzyszyła nam od bram przedszkola, aż do bram zoo.

Podczas wycieczki do Ogrodu Zoologicznego dzieci zobaczyły i poznały wiele różnych gatunków gadów, ssaków, ptaków, płazów. Oczywiście największym powodzeniem cieszyły się słonie, żyrafy, goryle, niedźwiedzie, pingwiny i kangury. Gdy już nogi ze zmęczenia odmawiały posłuszeństwa, przedszkolaki „odpoczęły” na placu zabaw, gdzie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wszystko przestało boleć, a siły wróciły i dzieci pełne energii korzystały z dostępnych na placu sprzętów. Wycieczka do Warszawy nie byłaby w 100% zaliczona, gdyby nie zakończyła się posiłkiem w restauracji McDonald.

Dzieci wróciły do przedszkola bardzo szczęśliwe, 6-latki są tylko troszeczkę rozczarowane, że to była ich ostatnia wycieczka w przedszkolu.