Wycieczka do szkoły w Golądkowie

16 Listopad 2022 r.
Redaktor: pienkosm
Wycieczka do szkoły w Golądkowie
W dniu 15 listopada grupa “Tygryski” i “Odkrywcy” wraz z wychowawczyniami i opiekunkami wybrały się na wycieczkę do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie. Podczas wycieczki dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych. Z pomocą uczniów z klasy II Technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz ich nauczycieli pani Edyty Żychowskiej i Izabeli Sieńkowskiej zrobiły pyszny deser bezowy z masą kajmakową oraz owocami. Po pysznym poczęstunku pani Monika Plisecka zabrała przedszkolaki do szkolnego muzeum. Dzieci zapoznały się z przedmiotami jakimi nasze babcie i prababcie robiły masło, chleb, ser. Pani wicedyrektor Anna Kwiatkowska oprowadziła dzieci po mini zoo.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz z uczniom z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego za wspaniałe przyjęcie przedszkolaków, słodki poczęstunek i żywą lekcję historii.