Wycieczka do sali zabaw “Sensorysie”

23 Kwiecień 2024 r.
Redaktor: pienkosm
Wycieczka do sali zabaw “Sensorysie”

23.04.2024 r. przedszkolaki z grup: „Biedroneczek”, „Pszczółek” i „Tygrysków” wybrały się na wycieczkę do Warszawy do sali zabaw „Sensorysie, która została stworzona z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Sala zaprojektowana z użyciem nowoczesnych technologii i dostosowana do potrzeb najmłodszych, zachęcała do aktywności i eksploracji świata zmysłów. W „Sensorysiach” dzieci miały możliwość zabawy, nauki oraz rozwijania swoich umiejętności sensorycznych poprzez interakcję z różnymi materiałami i konstrukcjami, wpływającymi na wyobraźnię przedszkolaków. Dzieci wzięły również udział w bardzo ciekawych warsztatach eksperymentalnych. To była bardzo udana wycieczka, którą na pewno przedszkolaki zapamiętają na długo 🙂