Wycieczka do sali zabaw “Piccolo”

7 Luty 2024 r.
Redaktor: pienkosm
Wycieczka do sali zabaw “Piccolo”

Z okazji obchodzonego 9 lutego Międzynarodowego Dnia Pizzy dzieci z grup: „Biedronek”,” Pszczółek” i „Tygrysków” w dniu dzisiejszym wybrały się do sali zabaw “Piccolo” w Legionowie. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach robienia pizzy: poznały etapy jej wykonania, dowiedziały się jakie składniki są potrzebne do wykonania, następnie w strojach kucharskich samodzielnie przygotowały pizzę. Dzieci wałkowały ciasto, smarowały sosem, komponowały ulubione dodatki. Warsztaty sprawiły przedszkolakom wiele radości, a samodzielnie przygotowana pizza smakowała wyśmienicie. Oprócz warsztatów kulinarnych dzieci doskonale bawiły się korzystając z atrakcji sali zabaw: trampoliny, zjeżdżalnie, kulki, tory przeszkód. Przedszkolaki wracały z wycieczki pełne radości, wszyscy bawili się doskonale.