Wycieczka do KGW

13 Grudzień 2021 r.
Redaktor: pienkosm
Wycieczka do KGW

W dniu dzisiejszym dzieci z grupy „Biedronki” oraz przedstawiciele grupy „Tygryski” wraz z wychowawczyniami wybrały się do Koła Gospodyń Wiejskich „Czerwone Korale” w Klaskach. Panie przywitały dzieci w pięknych strojach i zaprosiły do świątecznie udekorowanej remizy i tym samym wprowadziły przedszkolaki w świąteczny nastrój. Pani Beata zapoznała dzieci ze zwyczajami dotyczącymi świąt Bożego Narodzenia. Przeczytała opowiadanie o pierwszej wigilii na świecie czyli nocy, w której na świat przyszedł Pan Jezus. Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach plastycznych. Wraz z paniami robiły stroiki świąteczne, które zabrały do swoich domów. Po zajęciach zasiadły do przepięknie udekorowanego stołu wigilijnego. Nasze gospodynie przygotowały dla małych gości potrawy wigilijne. Dziękujemy Paniom za wspaniałą atmosferę podczas spotkania, niespodzianki oraz pyszne potrawy.