Wycieczka do Jachranki

9 Luty 2023 r.
Redaktor: pienkosm
Wycieczka do Jachranki

09 lutego dzieci z grupy “Pszczółek” i “Sówek” wybrały się na wycieczkę do sali zabaw KIDDOS w Jachrance. Na miejscu na dzieci czekała moc atrakcji. Przedszkolaki mogły się wyhasać w “małpim gaju”. Bardzo dużą popularnością cieszył się bolid F1, który dzieci mogły poprowadzić po torze wyścigowym. Również małe damy miały raj dla siebie, w “kąciku księżniczki”. Miłośnicy klocków lego i młodzi malarze także znaleźli przestrzeń dla siebie. Oprócz wielu atrakcji w salach na przedszkolaki czekała jeszcze jedna niespodzianka. Dzieci wzięły udział w warsztatach robienia pizzy, podczas których każdy przygotował pizzę z tym, co najbardziej lubi. Nie bez powodu wybrane zostały właśnie te warsztaty, gdyż dzisiaj przypada Międzynarodowy Dzień Pizzy. W drodze powrotnej zapanowała dziwna cisza… Moc atrakcji spowodowała, że prawie połowa dzieci w autobusie usnęła 😀 Na pewno dzisiejszy dzień na długo zapadnie w pamięci 🙂