Wycieczka do Dino

31 Marzec 2022 r.
Redaktor: pienkosm
Wycieczka do Dino

31 marca dzieci z grup” “Biedronek”, “Smyków” i “Tygrysków” wybrały się do sklepu Dino. Wizyta związana była z realizowanym w starszych grupach projektem matematycznym “I Ty możesz zostać Talesem”. Na miejscu już na nas czekała p. Ania (mama Nikolki). Celem wycieczki było przede wszystkim poznanie, na czym polega praca ekspedientki. Pani Ania oprowadziła nas po całym sklepie, pokazała i opowiedziała o poszczególnych działach, wytłumaczyła psychologię układania towarów na półkach. Zabrała nas również na zaplecze, gdzie dzieci miały okazję zobaczyć magazynowanie towarów, zobaczyły również jak niszczone są kartony. Miały możliwość zajrzeć do chłodni i zobaczyć jak działa odkurzacz sprzątająco-myjący. Na koniec każde dziecko w prezencie dostało słodki upominek. Bardzo dziękujemy p. Ani za poświęcony czas i oprowadzenie nas po najbardziej tajemnych zakamarkach sklepu 🙂