Wycieczka “Biedronek” i “Smyków”

9 Grudzień 2021 r.
Redaktor: pienkosm
Wycieczka “Biedronek” i “Smyków”

We wtorek, 7 grudnia 2021 r., w ramach prezentu mikołajkowego, „Smyki” i „Biedroneczki” wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw „Piccolo” w Legionowie. Celem wycieczki była przede wszystkim integracja przedszkolaków, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. kilkupoziomowej konstrukcji zabawowej (tzw. małpi gaj), parku trampolin, ścianki wspinaczkowej, tyrolki, kilku rodzajów zjeżdżalni: tubowej, otwartej, rolkowej. Miały okazje również wziąć udział w warsztatach bożonarodzeniowych, gdzie każdy własnoręcznie mógł stworzyć bombkę, którą później zabrał do przedszkola. Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone i pełne wrażeń. A w przedszkolu czekał na „Biedroneczki” i „Smyki” wyjątkowy obiad, ponieważ każde z dzieci dostało zestaw Happy Meal. Dzisiejszy dzień na pewno należał do udanych 🙂