Teatrzyk “Baśń o małym łakomczuszku – tajemnica zdrowych brzuszków”

22 Październik 2019 r.
Redaktor: pienkosm
Teatrzyk “Baśń o małym łakomczuszku – tajemnica zdrowych brzuszków”

09.10.2019 r. już po raz kolejny, dzięki życzliwości p. Hanny Gajewskiej – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej, mogliśmy wziąć udział w spektaklu teatralnym. Tym razem obejrzeliśmy spektakl teatralny pt. “Baśń o małym łakomczuszku – tajemnica zdrowych brzuszków”. Główną bohaterką spektaklu była królewna Róża, która miała potężny problem, bo ktoś rzucił na nią zaklęcie i cały czas nosiła maskę. Była smutna, gdyż ten stały rekwizyt był przeszkodą w jej życiu. Aby uwolnić się od ,,przeklętej” maski, musiała do północy znaleźć witaminki. Wówczas czary miną. W tym trudnym zadaniu pomagał dzielnie Biedronek. Robił wszystko, aby uwolnić królewną od czaru noszenia maski. W końcu, tuż przed północą udało się. Królewna mogła zrzucić maskę, poznać uroczego księcia i żyć długo i szczęśliwie. Główny przekazem spektaklu była zachęta do zdrowego odżywiania, przede wszystkim do jedzenia warzyw i owoców.