Święto Pluszowego Misia

27 Listopad 2019 r.
Redaktor: pienkosm
Święto Pluszowego Misia

25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji tradycyjnie, już po raz czwarty w Samorządowym Przedszkolu w Pokrzywnicy odbyły się Urodziny Pluszowego Misia, na które przybyli Goście z oddziałów przedszkolnych ze szkół podstawowych w Dzierżeninie, Gzowie i Pobyłkowie Dużym. Oczywiście nie zabrakło także wszystkich przedszkolaków z Pokrzywnicy. Ku wielkiej radości i zaskoczeniu dzieci oraz kolegów – misiów ,na imprezie pojawił się… prawdziwy Miś, dla którego dzieci przygotowały istne niespodzianki. Były wierszyki, piosenki i tańce, wszystkie grupy wręczyły Misiowi prezenty, w których podarowały przyjacielowi same przyjemne i pozytywne emocje. Po radosnych tańcach i hulańcach, jak na prawdziwą imprezę urodzinową przystało, na salę wjechał ogromny tort i wszyscy zebrani goście zaśpiewali Misiowi głośne „Sto lat”. Miś nie krył wzruszenia, bardzo serdecznie podziękował za przybycie i wspaniałą niespodziankę urodzinową. Zaprosił także wszystkich uczestników przyjęcia na „małe, co nieco” w salach.