Święto Babci i Dziadka

23 Styczeń 2020 r.
Redaktor: pienkosm
Święto Babci i Dziadka

„Kocham Was mocno to czuje,

Kocham Was i potrzebuję.

Kocham Was mym serduszkiem małym

i choć maleńkim to naprawdę całym.”

„Babcia” i „Dziadek” – to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. To oni zajmują szczególne miejsce w sercach wszystkich dzieci i są bardzo ważnymi osobami w ich życiu. Dlatego też 22.01.2020 r. przedszkolaki zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadków, aby móc im podziękować, za wszystko, co dla nich robią. Gościa wspaniale odpowiedzieli na to zaproszenie i bardzo, bardzo licznie przybyli. Dzieci, specjalnie dla tak zacnego grona, przygotowały program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanym programie wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem słuchali słów kierowanych pod ich adresem. Niejednej Babci i niejednemu Dziadkowi zakręciła się łza w oku. Mimo, że trwa astronomiczna zima, był to najcieplejszy dzień w roku, który sprawił wszystkim ogromną radość, wywołał uśmiechy na twarzach, spowodował, że małe serduszka dzieci zabiły szybciej. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, tak, jak w tym dniu.