Spotkanie z panią kosmetolog

8 Marzec 2023 r.
Redaktor: pienkosm
Spotkanie z panią kosmetolog

8 marca przypada Dzień Kobiet. Z tej okazji odwiedziła nas pani Paulina (mama Misi) – kosmetyczka, a sala “Pszczółek” zamieniła się w prawdziwy salon urody. Dziewczynki mogły poczuć się jak prawdziwe damy. Pani Paulina malowała dziewczynkom twarze, robiła manicure, wykonywała tatuaże oraz przyozdabiała naklejkami. Chłopcy również w salonie urody mogli znaleźć coś dla siebie. Na ich rękach zagościły tatuaże z superbohaterami z ulubionych bajek. Na koniec, jakby atrakcji było mało, pani Paulina miała dla każdego dziecka słodki upominek. Bardzo dziękujemy mamie Misi za poświęcony czas oraz za to, że spowodowała, iż dzisiejszy dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych pań, ale również panów.