Spektakl teatralny “Kopciuszek”

18 Styczeń 2023 r.
Redaktor: pienkosm
Spektakl teatralny “Kopciuszek”

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby baśni o „Kopciuszku”. Nasze przedszkolaki też ją znają, a nawet jeśli ktoś do tej pory nie znał, to dzisiaj miał okazję poznać.18 stycznia 2023 r. dzieci pojechały do kina „Narew” w Pułtusku na spektakl teatralny „Kopciuszek” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Ciekawa fabuła, kolorowe kostiumy, scenografia, piękny taniec oraz wpadające w ucho piosenki sprawiły, że dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Był to niezwykły, ciekawy rozśpiewany i roztańczony spektakl z efektami świetlnymi. Aktorzy nawet przez chwilę nie pozwolili dzieciom na nudę włączając je do wspólnej zabawy. Wszystko to sprawiło, że można było poczuć się jak w prawdziwej bajce. Ponadto podczas przedstawienia zwracano uwagę na ponadczasowe wartości takie jak dobroć, pracowitość, szacunek dla innych, odróżnianie dobra od zła, wiarę w siebie i spełnianie marzeń. Na pewno był to dobrze spędzony czas i przedszkolaki na długo zapamiętają spektakl.