Przedstawienie w wykonaniu Rodziców

18 Grudzień 2021 r.
Redaktor: pienkosm
Przedstawienie w wykonaniu Rodziców

17.12.2021 r. Rodzice dzieci 6-letnich już po raz kolejny przygotowali dla dzieci spektakl teatralny. Przedszkolaki ponownie miały okazję przenieść się do krainy Świętego Mikołaja, aby  śledzić dalsze losy Mikołajowej rodziny, a jak zwykle dużo się działo. Święty Mikołaj w wirze wigilijnych przygotowań dostał świątecznej gorączki, aż musiała go odwiedzić pani doktor. Na szczęście syrop i odpowiednia dieta pomogły. Elf Mędruś wybrał się w odwiedziny do Zosi, która nie wierzyła w Świętego Mikołaja, nie miała ochoty cały rok być grzeczną, starać się, aby otrzymać prezenty. Elf zabrał dziewczynkę do fabryki Świętego Mikołaja, aby poczuła magię świąt i na własne oczy przekonała się, że Mikołaj istnieje naprawdę. W efekcie tej wizyty była najbardziej wyczekującym na święta dzieckiem.  Elfy razem z reniferami wybrały się po choinkę do lasu, niestety robiło się ciemno i zgubiły drogę do domu. Na szczęście spotkały zaprzyjaźnionego zajączka, który pomógł im odnaleźć drogę do domu. Zajączek wspólnie z przyjaciółmi: sarenką i liskiem, napisali listy do Świętego Mikołaja. Zwierzątka prosiły przede wszystkim o zdrowie dla wszystkich przyjaciół. Zwierzątka postanowiły osobiście odwiedzić krainę Świętego Mikołaja, gdzie wspólnie z elfami, reniferami i Mikołajem świętowali wigilię, podzielili się opłatkami i złożyli sobie życzenia.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom: p. Paulinie, p. Anecie, p. Justynie, p. Ani, p. Oli, p. Małgorzacie, p. Elizie, p. Sylwii, p. Ewie p. Bożenie, p. Remigiuszowi, p. Zbyszkowi, p. Łukaszowi za poświęcony czas, aby uczynić ten dzień dla dzieci wyjątkowym. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie, pełen profesjonalizm, ale przede wszystkim za odwagę. Radość w oczach dzieci, gdy mogli zobaczyć swoich Rodziców była bezcenna