Pasowanie na Przedszkolaka

27 Listopad 2023 r.
Redaktor: pienkosm
Pasowanie na Przedszkolaka

22 listopada odbyło się w naszym przedszkolu Pasowanie na Przedszkolaka – ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszej placówki. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać cioci,  pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz słodki upominek.