Pasowanie na Przedszkolaka

22 Listopad 2022 r.
Redaktor: pienkosm
Pasowanie na Przedszkolaka
“My jesteśmy małe pszczółki,
Tu na głowach mamy czółki
A tu modne sukieneczki
Czarno-żółte i w paseczki”
22 listopada odbyła się ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola – uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Od samego rana w przedszkolu zaroiło się od małych pszczółek, które były bardzo przejęte rangą wydarzenia. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną. Mali aktorzy byli troszeczkę stremowani, gdyż był to ich pierwszy publiczny występ. Poradzili sobie jednak rewelacyjnie. Po części artystycznej dzieci przyrzekały już nie płakać, sprzątać po sobie zabawki, pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem oraz ciocie mocno kochać. Po złożonej obietnicy pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania. Po części oficjalnej w sali czekał na dzieci słodki poczęstunek. Z okazji tak ważnego wydarzenia nie mogło się oczywiście również obyć bez tortu.
Gratulujemy dzieciom, które zostały dzisiaj oficjalnie przyjęte w poczet przedszkolaków i życzymy wielu sukcesów 🥰