Pasowanie na przedszkolaka

4 Listopad 2021 r.
Redaktor: pienkosm
Pasowanie na przedszkolaka
„Ja przedszkolak dzielny,
będę zawsze uśmiechnięty.
Będę słuchał swoje panie,
i zjadał całe śniadanie.
Będę grzecznie się bawił
i pilnie się uczył,
abym mamy i taty
nigdy nie zasmucił”
4 listopada w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza i jedna z ważniejszych uroczystości w życiu każdego dziecka – „Pasowanie na przedszkolaka”. W uroczystym ślubowaniu uczestniczyły dzieci 3-letnie z grupy „Sówki’, a także dzieci z grup „Odkrywców”, „Biedronek” i „Tygrysków”, które w tym roku dołączyły do naszej społeczności. Od tego dnia stały się wszystkie pełnoprawnymi przedszkolakami. Swoim pięknym występem udowodniły, że z całą pewnością zasługują na to miano. Po uroczystym złożeniu przysięgi Pani Dyrektor Halina Gwiazdowska magiczną czerwoną kredką dokonała aktu pasowania. Dzieci otrzymały dyplomy, medale oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Po uroczystości miał miejsce słodki poczęstunek, na którym ogromną niespodziankę sprawił dzieciom piękny i przepyszny tort „sówkowy” oraz inne słodkości i owoce, które dzieci jadły z apetytem😊. Wszystkim dzieciom gratulujemy oraz życzymy dużo uśmiechu i beztroskich chwil spędzonych w naszym przedszkolu!!!