Mikołajki

7 Grudzień 2023 r.
Redaktor: pienkosm
Mikołajki

Dzisiaj (6.12.2023r.) w przedszkolu obchodziliśmy imieniny bardzo ważnej postaci, czyli świętego Mikołaja. Z tej okazji odwiedził nas wspaniały teatrzyk stworzony z rodziców dzieci z grupy “Pszczółek”. Mogliśmy przenieść się na chwilę do krainy Świętego Mikołaja, gdzie Elfy postanowiły zrezygnować z pysznego, zdrowego obiadu na rzecz cukierków, co nie skończyło się dla nich najlepiej, na szczęście Mikołaj znalazł na to sposób. Niestety w kolejnych scenach okazało się, że Mikołaj gdzieś zniknął. Elfy szukały go w całej fabryce zabawek, ale nigdzie go nie było. Podjęte zostały również próby zastąpienia Świętego Mikołaj kimś innym, ale z marnym skutkiem. Na szczęście Mikołaj wrócił, okazało się, że był na spacerze, na którym znalazł zagubionego chłopca. Wraz ze swoimi reniferami oraz elfami postanowił saniami odwieźć zaginionego chłopca do domu, gdzie martwili się o niego rodzice. Na koniec spełniła się marzenie Jasia (zaginionego chłopca) i za sprawą Elzy na ziemi pojawił się piękny biały śnieg. Występ rodziców przypomniał nam o tym jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie oraz o bezpieczeństwo szczególnie podczas jazdy. Zrozumieliśmy również, że w życiu najważniejszym prezentem jest to by być razem z najbliższymi. Dziękujemy rodzicom za tak piękny występ.