Międzyprzedszkolna gra terenowa

24 Maj 2022 r.
Redaktor: pienkosm
Międzyprzedszkolna gra terenowa

23 maja 2022 r. w ramach programu grantowego “I Ty możesz zostać Talesem”, dzieci z grupy “Biedronek” i “Smyków” z naszego przedszkola oraz dzieci z grupy “Sówek” ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżeninie, wzięły udział w międzyprzedszkolnej grze terenowej. Przedszkolaki musiały zmierzyć się z wieloma zagadnieniami, wymagającymi wiedzy i umiejętności matematycznych. Świetnie radziły sobie z poszukiwaniem kolejnych zadań i wskazówek, wykorzystując tablety i kody QR. Rewelacyjnie rozwiązały wszystkie zadania, docierając do celu. W nagrodę każde dziecko dostało pamiątkowy dyplom i słodką niespodziankę, a po skończonej grze, w sali czekał słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy dzieciom z grupy “Sówek” z ciocią Martą i ciocią Agnieszką za wspólną zabawę 🙂