Spotkanie z seniorami

19 Styczeń 2020 r.
Redaktor: pienkosm
Spotkanie z seniorami

Tradycją naszego przedszkola jest, że zawsze w okresie okołobożonarodzeniowym zapraszamy w nasze skromne progi Seniorów z Gminnego Klubu Seniora w Pokrzywnicy. W tym roku takie spotkanie odbyło się 14.01.2020 r. Panie, jak zwykle, bardzo ciepło przyjęły nasze zaproszenie.
Goście z wielką uwagą oglądali program artystyczny przygotowany przez grupę 6-latków pod kierunkiem p. Anny Żuber. Na koniec p. Dyrektor wraz z przedszkolakami oraz wychowawcą złożyły Członkiniom Klubu życzenia. Po występie był przygotowany słodki poczęstunek przy kawie i herbacie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Panie również nas nie zawiodą. Jeszcze raz życzymy naszym wyjątkowym Gościom dużo zdrowia, radości oraz spełnienia wszystkich marzeń. Do zobaczenia.