Międzynarodowy Dzień Kropki

15 Wrzesień 2023 r.
Redaktor: pienkosm
Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września 2023 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia oraz działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy.  Tego dnia dzieci i ciocie przyszły ubrane w grochy, kropki i groszki. Świętowanie rozpoczęliśmy od zapoznania się z Vashti. Dzieci wysłuchały jej historii, a także obejrzały krótki filmik o tytułowej “Kropce”. Kolejnym punktem było uczestnictwo w wielu zabawach z kropką – przedszkolaki rysowały swoje “dzieła”, ozdabiali balony kropkami, piły kropkowe napoje, układały “kropkowe” wzory. Przedszkolaki mogły również wykonać zdjęcie w “kropkowej” foto budce. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Ten dzień był super i KROPKA 🙂