Kącik Wędrującej Książki

20 Luty 2022 r.
Redaktor: pienkosm
Kącik Wędrującej Książki

Drogie Dzieci i Drodzy Rodzice. Wszyscy wiemy, że czytanie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka, dlatego nieustająco zachęcamy do korzystania z dobrodziejstw literatury dziecięcej. Od poniedziałku 21 lutego zapraszamy do korzystania z Kącika Wędrującej Książki, który będzie mieścił się w wiatrołapie naszego przedszkola. Zasady korzystania z niego określa regulamin, prosimy więc o dokładne zapoznanie się z jego treścią. Korzystanie z Kącika oznacza akceptację regulaminu. Jednorazowo można wypożyczyć jedną książkę na okres nie dłuższy niż tydzień. Każde wypożyczenie i zwrot książki odnotowuje rodzic dziecka w specjalnej Księdze. Pamiętajmy o odpowiedzialności za wypożyczone książki i terminowość. Oddane pozycje odkładamy do specjalnego pudełka na kwarantannę. Wypożyczamy tylko z półek na regaliku. Zapraszamy serdecznie.