Fundacja “Odzyskać Radość”

10 Grudzień 2021 r.
Redaktor: pienkosm
Fundacja “Odzyskać Radość”

Paczki dotarły już do dzieci 🙂 Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę. Dziękujemy panu Konradowi Rachubie za pomoc w zapakowaniu i przewiezieniu paczek. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wielkie serca. Dziękujemy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżeninie, Szkole Podstawowej im. Doroty Gellner w Pobyłkowie Dużym, Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Gzowie, Szkole Podstawowej im. Witolda Machnowskiego w Nowym Niestępowie, Zespołowi Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie , Zespołowi Szkół im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, którzy wspólnie z nami włączyli się w zbiórkę na ten szczytny cel. Dziękujemy również pracownikom fundacji Odzyskać Radość na czele z ks. Adamem Nersem za, jak zawsze, bardzo ciepłe przyjęcie 🥰