Dzień Pluszowego Misia

25 Listopad 2021 r.
Redaktor: pienkosm
Dzień Pluszowego Misia

Czy może być bardziej wyczekiwany dla dziecka dzień jak jego urodziny? Chyba tylko urodziny jego najlepszego przyjaciela. 25.11.2021 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy urodziny największego przyjaciela dzieci – Pluszowego Misia. Dzieci już od samego rana nie mogły doczekać się “imprezki”. Przedszkolaki świętowały ten dzień przy dobrej muzyce i pysznym poczęstunku, w starszych grupach była nawet pizza. Nie zabrakło również zabaw zorganizowanych. Dzieci malowały lub wyklejały misie, śpiewały piosenki, oglądały prezentacje, naśladowały ruchy niedźwiedzia, a także odkrywały misie w zakodowanych obrazkach. Został również rozstrzygnięty przedszkolny konkurs plastyczny “Mój Przyjaciel – PLUSZOWY MIŚ”, w którym wzięło udział 40 przedszkolaków. Wyłoniono laureatów I, II i III miejsca w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 i 5-6 latków. Pani Dyrektor Halina Gwiazdowska wręczyła wszystkim uczestnikom nagrody oraz dyplomy. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu i radości., zdaniem niektórych był to najfajniejszy dzień w placówce 🙂