Dzień Pluszowego Misia

25 Listopad 2022 r.
Redaktor: pienkosm
Dzień Pluszowego Misia
Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana przytulanka na dobre i złe chwile. O święcie misia pamiętały dzieci z naszego przedszkola. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Maluchy poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie recytowały wiersze o nich, bawiły się przy piosenkach. Brały udział w zabawach ruchowych, konkursach, zgadywankach i wykonywały prace plastyczne. Nie zabrakło również tortu dla misia oraz tradycyjnego odśpiewania sto lat. W dniu tak szczególnym dla misiów swoje święto obchodzi również: Wiktor, Oskar oraz ciocia Ania, którym również zostały złożone życzenia. Rozstrzygnięto także przedszkolny konkurs plastyczny pod tytułem “Bo misie są do kochania”. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do brania udziału w innych konkursach.