Dzień Babci i Dziadka

21 Styczeń 2022 r.
Redaktor: pienkosm
Dzień Babci i Dziadka

,,Czy wnuk mały,
czy wnuk duży
wszystko to nie ma znaczenia
Wszystkie wnuki właśnie dzisiaj
składają wam życzenia
Babciu i dziadku,
Na pewno już to wiecie,
Dla nas jesteście
najlepsi na świecie.”

 

Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość Babci i Dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować.
Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego jak co roku, każda grupa przedszkolna przygotowała coś od siebie dla swoich dziadków. Były życzenia, wiersze, piosenki, a także tańce. Przedszkolaki przygotowały również upominki dla swoich dziadków. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek.
Babciu, Dziadku żyjcie nam sto lat!