Dzień Babci i Dziadka

25 Styczeń 2023 r.
Redaktor: pienkosm
Dzień Babci i Dziadka

„Babcia z dziadkiem są wspaniali

Gwiazdkę z nieba by nam dali.

Są kochani my to wiemy…

Babciu, dziadku, dziękujemy!!!”

Dzień 21 i 22 stycznia to wyjątkowe daty w kalendarzu. W tych dniach obchodzimy święto szczególnie nam bliskie – dzień Babci i Dziadka. To właśnie Oni poświęcają wnukom swój czas, przekazują zdobytą wiedzę i umiejętności. Niewielu ma takie pokłady cierpliwości, jakie mają Dziadkowie…. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość Babci i Dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować. Dlatego też 25.01.2023 r. przedszkolaki, wspólnie z ciociami przygotowały występ, w którym słowem, tańcem i piosenką chciały podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek. Kochane Babcie i Drodzy Dziadkowie życzymy Wam wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości, samych pogodnych dni oraz pociechy z wnuków.