Bal karnawałowy

1 Luty 2024 r.
Redaktor: pienkosm
Bal karnawałowy

„Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Dnia 1 lutego 2024  r. odbył się bal karnawałowy.

Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby mundurowe. W salach przedszkolnych można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Bal odbył się na sali, której wystrój wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Imprezę poprowadził dla przedszkolaków wodzirej. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczęli tańce. Dzieci bawiły się znakomicie. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.  Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Nasze przedszkolaki z wielkim żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!