Bal karnawałowy 2021

3 Luty 2021 r.
Redaktor: pienkosm
Bal karnawałowy 2021
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 02.02.2021 r.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, jednorożce, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, superbohaterów … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Przedszkolaki świetnie się bawiły, uczestnicząc we wspólnych tańcach, zabawach. Odbył się nawet pokaz mody karnawałowej. Na dzieci czekał także słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Dopiero nasz bal dobiegł końca, a dzieci już nie mogą się doczekać następnego, ale to dopiero niestety za rok