Bal karnawałowy

14 Luty 2022 r.
Redaktor: pienkosm
Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. 14 lutego w naszym przedszkolu odbył się właśnie taki bal, a że tego dnia przypadają także Walentynki, nie mogło zabraknąć na nim nutki czerwonych serc… Po śniadaniu dzieci w każdej grupie, wraz ze swoimi ciociami, przebrane za przeróżne postacie bawiły się w swoich kolorowo udekorowanych salach. Jak na każdym balu pojawiły się księżniczki w długich sukniach, wróżki, bohaterki i bohaterowie znanych i lubianych filmów i bajek dla dzieci, Spidermany, policjanci, strażacy, mechanicy, piraci, postacie przebrane za owoce, zwierzęta i wiele wiele innych. Każde dziecko mogło poczuć się tego dnia wyjątkowe. Imprezę uświetnił udział pana animatora-Spidermana, który wprowadził dzieci w istny karnawałowy nastrój. Były tańce, pląsy, łańcuchy, pociągi, zabawy z balonami, bańki mydlane, fotobudki i sesje zdjęciowe. W każdej grupie dzieci miały też specjalnie przygotowany pyszny poczęstunek.